W dniach 29 IX – 1 X 107 na zamku Odrowążów w Kamieniu Śląskim koło Opola odbyła się Światowa Konferencja Naukowa pt.: „O ład moralny Rzeczypospolitej” zorganizowana przez Królewski Order Świętego Stanisława, którego Zbyszek Nowak jest Kawalerem.

Wśród kilku opisanych przez organizatorów celów nadrzędnych konferencji, które w znakomity sposób charakteryzują także działalność  i cel istnienia samego Orderu, na szczególną uwagę zasługuje zapis o promocji pozytywnych wartości rozwojowych, osobistych i społecznych oraz konieczności kształtowania właściwych stosunków międzyludzkich.

Konferencji patronowało wielu dostojników kościoła z Kardynałem Zenonem Grocholewskim  na czele.

Obrady rozpoczęły się w piątkowe popołudnie inauguracyjnymi wykładami kilku wybitnych profesorów prawa. Także Zbyszek Nowak został poproszony o poprowadzenie wykładu.

Z dużym zaciekawieniem wysłuchano wystąpienia, w którym Zbyszek mówił między innymi o tym, że społeczeństwo to przecież zbiór jednostek, zatem  działając na każdego z osobna, pomagając mu w rozwoju – działa na całe społeczeństwo. Wystąpienie zakończyło się przekazem energii, w którym wszyscy chętnie wzięli udział.

W niedzielę rano wszyscy uczestnicy Konferencji oraz dostojni goście zebrali się na placu przed zamkiem i w uformowanym pochodzie na czele którego niesiono relikwie świętego Stanisława i świętego Jacka, przemaszerowali uroczyście do kościoła.

Najważniejszym punktem dnia była uroczysta msza święta w znajdującym się nieopodal zamku kościele świętego Jacka oraz inwestytura, czyli ceremonia przyjęcia do Orderu nowych Kawalerów i Dam oraz podniesienia niektórych do wyższej godności i rangi.

Podniesienie do wyższej rangi Orderu Św. Stanisława zostaje przyznane Kawalerowi lub Damie w uznaniu zasług w działalności charytatywnej.

Działalność Zbyszka została uhonorowana Krzyżem wielkim z koroną na szarfie i złotą gwiazdą pierwszej klasy. Jednocześnie Zbyszek został mianowany Przeorem Warszawy.

29 października w kościele na Skałce w Krakowie zostałem odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Świętego Stanisława i przyjęty w poczet Kawalerów Orderu Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika. Jest to historyczny polski order o ponad 250-letniej tradycji. Został ustanowiony 7 maja 1765 przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Dziś ten symbol królewskiego hołdu dla zamordowanego w 1079 r. biskupa krakowskiego Stanisława ze Szczepanowa przyznawany jest przez Wielkiego Mistrza członkom bractwa w drodze rekomendacji i poręczenia innych braci.

Z powodu wzrostu stawek podatkowych ulegają zmianie ceny spotkań ogólnych oraz indywidualnych, a także miesięczny abonament TIOPZ.
Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo pisząc lub dzwoniąc do mojego biura.
http://nowak.pl/kontakt/

Wczoraj w Koszęcinie odebrałem z rąk prezesa Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, wiceprezesa Związku Rzemiosła Polskiego, Pana Jana Klimka legitymację rzeczoznawcy. Uroczystość została poprzedzona Mszą Świętą w intencji polskiego rzemiosła. Dziękujemy Bogu za wasz talent – powiedział ksiądz – ale także za szansę i odwagę jego pomnażania.

1-1000
2-500
3-500

Przez 3 dni tłumy ludzi odwiedzają stoiska ze wszystkim, co naturalne i zdrowe i słuchają wykładów zaproszonych gości. Ja na swój miałem tylko godzinę. W zasadzie zdążyłem powiedzieć tylko, to co najważniejsze:

Odpowiedzmy sobie na pytanie, co jest dla nas najważniejsze. Odpowiedz jest prosta – życie. Drugie pytanie co trzeba mieć aby być zdrowym szczęśliwym? Trzeba mieć energią, moc, siłę.

W jaki sposób czerpiemy energię? Odpowiedz wydaje się prosta z pokarmów które spożywamy? Czy jest jeszcze jakiś inny sposób?

Jesteśmy w oceanie energii, można powiedzieć w oceanie mocy. Do korzystania z tego oceanu mocy potrzebni są pośrednicy mocy dalej są konsumenci mocy.

Tę moc mogę przekazywać każdemu przy pomocy kontaktu bezpośredniego i mentalnego, TIOPZ, energetyzacji wody do której służą kartki wodne i deski.

Co nam przeszkadza w osiągnieciu celu? Wątpliwości co do jego osiągnięcia. Myślenie roszczeniowe. Nie udało się od razu, to na pewno nic z tego nie będzie.

Co pomaga?

Akceptacja, która tworzy więź, po której płynie coraz większa energia.

 

IMG_4414

IMG_4406

IMG_4397

Już w sprzedaży nowe deseczki wodne w trzech rozmiarach, dostępne na stronie Produktów pod tym adresem.

W sobotę, o godzinie 18 na XLI TARGACH BLIŻEJ ZDROWIA, BLIŻEJ NATURY, będę prowadził wykład pt. „Jak być zdrowym i szczęśliwym”. Zapraszam serdecznie