Kontakt mentalny / przekaz energii

Podobnie jak Twoja fotografia jest dla mnie źródłem wszelkich informacji o Tobie – zapisem częstotliwości, na której pracuje Twój organizm – tak też moje zdjęcie jest dla Ciebie sposobem szybszego i pełniejszego skontaktowania się z przepływającą przeze mnie energią. W kontakcie mentalnym, codziennie o 20.00 lub o 22.00 wspomoże i wzmocni przekaz energii.

Kontakt mentalny to trzy minuty, podczas których myśląc o mnie i mając przed sobą moje zdjęcie energetyczne

Wykonujesz po kolei trzy zobrazowane poniżej gesty.
Każdy gest trwa 1 minutę.

 

Teraz energia gromadzi się na twoich dłoniach Energia ulega uformowaniu i skondensowaniu.

Energia swobodnie przepływa do twojego ciała

Na zakończenie tych trzech gestów strzepnij ręce, klaśnij kilkakrotnie w dłonie, a jeżeli masz taką możliwość opłucz je pod bieżącą zimną wodą.
Dzięki tym trzem gestom Twoje ciało powróci do harmonijnej współpracy wszystkich tkanek i uwolnione zostanie od szkodliwej jonizacji dodatniej (odpromieniuje się ).
Każda forma kontaktu z tą energią może spowodować reakcje świadczące o tym, że organizm zaczął się oczyszczać z gromadzących się w nim toksyn, złogów i zanieczyszczeń, z którymi energia własna osłabionego chorobą ciała nie daje sobie rady.

Jeżeli jesteś gotów kliknij na film video poniżej

Nie musisz codziennie korzystać z komputera, możesz użyć dowolnego mojego zdjęcia.

 

 

Reakcje nie muszą nastąpić natychmiast, mogą też mieć różny stopień nasilenia oraz rozmaity czas trwania. Zależy to od genetycznego dziedzictwa, rodzaju schorzeń, zaawansowania choroby oraz czynników zewnętrznych (m.in.: stres, nikotyna, podziemne cieki wodne i uskoki geologiczne).
Do najbardziej typowych reakcji należą: czasowe podniesienie się temperatury (nawet do 40C, chwilowe nasilenie się bólu, nudności i wymioty, biegunka, wydalanie moczu i stolca o zmienionej barwie i zapachu, nadmierne pocenie się, wysypka, swędzenie skóry, senność lub wręcz odwrotnie nadmierna pobudliwość, opóźniony czas reakcji (uwaga kierowcy), a także niechęć do nikotyny i alkoholu.

BARDZO WAŻNE!

ŻADNA Z FORM KORZYSTANIA Z MOJEJ POMOCY NIE ZWALNIA NIKOGO OD KONTAKTÓW Z LEKARZEM. O DAWCE LEKU LUB KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ ZABIEGOWI DECYDUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ!