Energetyzacja Wody

Jak energetyzować wodę?

  • 1,5 litrowa butelka wody powinna być fabrycznie zamknięta.
  • Kartkę wodną (którą otrzymasz pocztą) podpisaną imieniem i nazwiskiem osoby, dla której jest przeznaczona woda, naklej na butelkę.
  • Wodę możesz naenergetyzować  podczas kontaktu mentalnego o 20.00 lub 22.00 – w trzecim geście zbliżając dłonie do butelki na 1 minutę (zob. fotografie).

 

 

 

  • Możesz też zrobić to od razu. W tym celu przygotuj wodę, naklej kartkę wodną i kliknij na zdjęcie z zegarem.
  • Tak przygotowana woda jest już naenergetyzowana.
  • Dla osiągnięcia jeszcze mocniejszego efektu, odwrotna strona kartki wodnej powinna być wypełniona przez tę samą osobę i dostarczona do mnie na adres: ul. Jaśminowa 7, 05-807 Podkowa Leśna. Następnie dodatkowo naenergetyzuję wodę na odległość przekazując energię przy wykorzystaniu wypełnionej odwrotnej strony kartki wodnej.

Jak zrobić okład?

Watkę lub chusteczkę higieniczną lekko zwilżamy wodą energetyzowaną. Przykładamy w miejscu schorzenia lub bólu na pięć minut. Po pięciu minutach watkę wyrzucamy. Okład można zrobić w dowolnym momencie i powtórzyć w miarę potrzeby kilka, a nawet kilkanaście razy dziennie, ale za każdym razem trzeba do niego użyć świeżej watki lub chusteczki.

Jeśli mamy do czynienia z raną otwartą, okład można zrobić na opatrunek.
Wodę do okładu w razie potrzeby można podgrzać.

Dlaczego okład robimy tylko na 5 minut?

Otóż w tym czasie serce zdąży kilkakrotnie przetoczyć całą płynącą w żyłach krew. Dzięki temu energia z okładu rozprzestrzeni się na całe ciało i zacznie działać. Z całego ciała zostanie wydalone to, co jest zjonizowane dodatnio, czyli szkodzi i pozostanie na powierzchni gazy, watki, czy ligniny. Dlatego okład po pięciu minutach należy wyrzucić, a do następnego użyć nowego materiału.

PAMIĘTAJ, ŻE NAENERGETYZOWANA WODA ODDZIAŁUJE NA ORGANIZM TAKŻE PRZEZ JEJ PICIE!

W przypadku wypełnienia i dostarczenia na wskazany wyżej adres odwrotnej strony kartki wodnej, dane tam podane przetwarza Firma „SUN” Marian Zbigniew Nowak, 05-807 Podkowa Leśna, ul. Jaśminowa 7 („Zbyszek Nowak”) w celu wykonania usługi energetyzacji wody na odległość przy wykorzystaniu wypełnionej odwrotnej strony kartki. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie nie pozwala na wykonanie tej usługi. Wskazane dane są usuwane (niszczone) niezwłocznie po ich otrzymaniu i wykonaniu usługi, zgodnie z procedurą obowiązująca u Zbyszka Nowaka. Nie są one przetwarzane w zbiorze. Do chwili ich zniszczenia przysługuje Pani/Panu (a) prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania oraz (b) prawo do wycofania niżej wyrażonej zgody.