Od wczesnego dzieciństwa moją wyobraźnię wypełniał świat przyrody. Będąc jeszcze małym chłopcem obserwowałem zwierzęta i rośliny. Mimo, że nie rozumiałem, jak funkcjonuje natura, wywoływała we mnie niezwykłe wzruszenie i podziw. W przyszłości moje fantazje z dzieciństwa zacząłem rozwijać w pasje. Jedną z nich są pszczoły.
Zb1
pszczoły
Zb2

Pszczoły są bardzo pracowite, jeżeli my będziemy się zachowywać tak jak pszczoły, to nigdy niczego nie będzie nam brakowało. Zawsze będziemy zdrowi, szczęśliwi i zadowoleni. To właśnie pracowitość pszczół i ich organizacja w ulu tak mnie oczarowała. A do korzystania z naturalnych produktów pszczelich przekonała mnie babcia. Wciąż słyszę charakterystyczny dla każdego wieczoru dźwięk łyżeczki mieszającej miód w szklance wody…

Dzięki spożywaniu miodu organizm jest bardziej odporny na wszystko, co może w jakikolwiek sposób przeszkodzić w sprawnym działaniu. Ja codziennie rano spożywam łyżeczkę miodu. Możemy ten miód spożywać również łącząc go z wodą, jeżeli jesteśmy zbyt wrażliwi na jego esencję. Codziennie wieczorem rozpuszczamy łyżeczkę miodu w szklance wody, mieszamy i odstawiamy na całą noc. Rano mieszamy ponownie i pijemy przygotowaną miksturę. Można również spożywać łyżeczkę miodu jedynie popijając go wodą. Najlepiej stosować wodę energetyzowaną.