KRĘGOSŁUP KWANTOWY, CZYLI PRÓBA ODPOWIEDZI NA PYTANIA, JAKIE RODZĄ SIĘ PO ZAPOZNANIU Z CZĘSTOKROĆ ENTUZJASTYCZNYMI RELACJAMI MOICH PODOPIECZNYCH OPISUJĄCYCH ROZWIĄZANIE RÓŻNORODNYCH PROBLEMÓW, NIE TYLKO ZDROWOTNYCH.

Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat napisałem sześć książek. W latach 90 – tych byłem wydawcą kolorowego magazynu ,,Świat to apteka”, gdzie wraz z kilkunastoosobowym zespołem redakcyjnym stworzyliśmy 42 numery pisma przybliżającego Czytelnikowi skomplikowane i trudne do zrozumienia funkcje i procesy zachodzące w ludzkim ciele i psychice. Pismo wspierało i doceniało wielu wybitnych lekarzy.
Od piętnastu lat mam swój program telewizyjny, w którym ludzie sami przedstawiają rezultaty mojej działalności energetycznej, ja zaś podejmuję działania energetyczne zmierzające do poprawy zdrowia.
W Podkowie Leśnej i w wielu miastach w Polsce i na świecie odbywały się i odbywają od kilkudziesięciu lat spotkania gromadzące jednorazowo dziesiątki, setki a nawet tysiące uczestników. Spotykam się z moimi podopiecznymi również indywidualnie.
Od ponad dziesięciu lat działa i staje się coraz bardziej popularny TRYB INTENSYWNEJ OPIEKI PRZEZ ZDJĘCIE, niosący ratunek ludziom na odległość, będący częstokroć jedyną możliwą formą udzielenia natychmiastowej pomocy.

Każdy człowiek nosi w sobie niezwykłe bogactwo i złożoność przeszłości teraźniejszości i przyszłości. Rutyna i szarzyzna codziennego dnia przygniata swoim ciężarem i przestajemy słuchać mowy naszego ciała, pojawiają się problemy, niezależnie od wieku, wykształcenia i możliwości, jakie posiadamy. Oferowana przez lekarzy pomoc nie zawsze odpowiada naszym potrzebom i je zaspakaja. Moja pomoc jest uniwersalna i natychmiastowa, ponieważ dotyczy działania na planie zasadniczego fundamentu, decydującego o życiu i jego jakości. Tym fundamentem jest kręgosłup kwantowy, odpowiedzialny za prawidłowe funkcje każdego żywego organizmu.

Kręgosłup kwantowy jest niezbywalnym planem niematerialnym (ponieważ jest zbudowany z energii), a to oznacza, że nawet po usunięciu którejkolwiek części materialnej żywego organizmu, jej część niematerialna pozostaje nietknięta i tylko harmonizacja na poziomie kwantowym może uśmierzyć ból, na przykład amputowanej nogi. Medycyna akademicka nazywa ten rodzaj bólu bólami fantomowymi. W mojej praktyce wielokrotnie zajmowałem bólami fantomowymi. We wszystkich przypadkach udało mi się je precyzyjnie określić i zlikwidować.
W zeszłym roku pojawił się w mojej przychodni starszy pan bez ręki. Zastępowała ją drewniana proteza. Do chwili spotkania korzystał z kontaktu mentalnego wykonując trzy gesty. Do osobistego kontaktu ze mną skłonił go niezwykły fakt. Otóż podczas kontaktów z wykorzystaniem trzech gestów stwierdził, że w obu dłoniach ma podobne odczucia drętwienia i mrowienia, a nawet ciepła. Ta obserwacja pozwoliła mi zrozumieć istotę funkcjonowania kręgosłupa kwantowego, jak również możliwości jego oceny i naprawy.Moje działanie może być tak skuteczne w rozmaitych i zróżnicowanych dolegliwościach organizmów żywych, ponieważ działanie energetyczne generalnie podnosi poziom energii niezbędnej do uzyskania prawidłowych funkcji kręgosłupa kwantowego.

Dla mnie (i to jest rzecz trudna do wytłumaczenia za pomocą dostępnych nam środków wyrazu) zdjęcie jest zapisem częstotliwości, na której pracuje organizm tego właśnie człowieka, a także jego kręgosłupa kwantowego. I to pozwala mi osiągać takie zdumiewające rezultaty w terapii przez zdjęcie znanej jako TIOPZ (tryb Intensywnej Opieki przez Zdjęcie). Rezultaty potwierdzone tysiącami udokumentowanych relacji i reprezentatywnymi badaniami medycznymi.

Zbyszek Nowak

(Świat to Apteka nr 20/21 – Pazdziernik/Listopad 2010)