Kontakt bezpośredni

Oba rodzaje spotkań, zarówno grupowe, jak i indywidualne, organizowane są nieprzerwanie od 1990 roku w Podkowie Leśnej oraz w kilku miastach Polski. Terminarz spotkań i mapę dojazdu znajdziesz na stronie „Spotkania
Przez wiele lat spotkania grupowe w Podkowie gromadziły setki ludzi, każdego dnia. Codziennie do trzech lekarzy, którzy wtedy ze mną pracowali, ustawiały się kolejki osób, które chciały opowiedzieć o poprawie stanu zdrowia i przedstawić wyniki badań potwierdzające ten stan. Zdarzały się też przypadki ewidentnych natychmiastowych uzdrowień. Ktoś odzyskał wzrok, ktoś inny słuch. Wielu odrzucało kule, a było i tak, że pewien pan wykradziony ze szpitala przez rodzinę i przyniesiony na noszach wstał i bez niczyjej pomocy przeszedł przez całą salę, żeby mnie o tym zawiadomić.

Tłumaczę to w ten sposób, że dla jednego człowieka muszę ściągnąć tyle energii, ile mu potrzeba. Do czterech tyle, aby pokryć zapotrzebowanie tych czterech. Do stu – tyle, ile potrzebuje stu itd. Ale podczas przekazu każdy otrzymuje całość. Zatem im więcej ludzi na spotkaniu, tym większe korzyści.

W spotkaniu grupowym weźmiesz udział bez wcześniejszej rezerwacji, ale zawsze przed planowanym przyjazdem dobrze jest upewnić się telefonicznie lub mailem, czy spotkanie się odbędzie.

W przypadku spotkania indywidualnego konieczna jest wcześniejsza, telefoniczna lub internetowa, rezerwacja terminu.

22-758-92-92, 22 758-92-34
poczta@nowak.pl

 

Istnieje możliwość noclegu. Do dyspozycji:

Pensjonat Alicja, Apartament Leśny i Willa Alkano

UWAGA! BARDZO WAŻNE!

ŻADNA Z FORM KORZYSTANIA Z MOJEJ POMOCY NIE ZWALNIA NIKOGO OD KONTAKTÓW Z LEKARZEM. O DAWCE LEKU LUB KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ ZABIEGOWI DECYDUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ!