Na kilku hektarach terenu położonego na obrzeżach Podkowy Leśnej znajdziecie Państwo trzy budynki przeznaczone wyłącznie dla gości. Z każdego można odbyć spacer nad stawy, do sadu lub do pasieki. Obecność wspaniałych starych drzew i bujnej roślinności tworzy specyficzny mikroklimat, który zapewnia dobry sen i efektywny wypoczynek. Oczywiście wszystkie hotele dostępne są przez cały tydzień i nie tylko dla podopiecznych Zbyszka Nowaka.

Rezerwacja: 22 758 93 07

Obsługa hoteli: +48 601 244 502

 

Pensjonat Alicja

Wolnostojący, całoroczny, dom jednorodzinny wykończony w drewnie sosnowym. Cztery pokoje: 1, 2, 3 i 4 osobowy z balkonem. Łazienka na każdym poziomie. Do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia oraz salon z jadalnią i telewizją satelitarną. Cena: 80 PLN za dobę od osoby. Dzieci do lat 4 – bezpłatnie.
 

 

Willa Alkano

Wolnostojący, całoroczny, nowocześnie wykończony, przestron­ny dom jednorodzinny. Pięć pokoi, 2, 3 i 4 osobowe, każdy z dużą, komfortową łazienką, telewizją satelitarną oraz inter­netem. Do dyspozycji w pełni wyposażona, obszerna kuchnia z jadalnią oraz wyjściem na taras i do ogrodu. Cena: 120 PLN za dobę od osoby. Dzieci do lat 4 – bezpłatnie.
 
 
 
Apartament Leśny

Położony na uboczu wśród drzew domek wypoczynkowy. Salon z kominkiem, 2 sypialnie, łazienka, w pełni wyposażone kuchnia. Maksymalna liczba osób – 6. Cena: 300 PLN za dobę. W przypadku rezerwacji długoterminowych duże rabaty.