Bartosiak_Ewa

 

11.06.1988 r.
Od około roku korzystam sporadycznie z pomocy p. Zbyszka Nowaka w sprawie stanu zdrowia mojego i moich trojga dzieci (6, 5 i 2,5 lat). Ze zdumieniem stwierdzam, że diagnozy jego są wyjątkowo trafne i najczęściej wyprzedzają o kilka miesięcy diagnozy lekarskie. Stan zdrowia moich dzieci (nerwica, niedotlenienie serca u syna, dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, braki witamin i mikroelementów), ulega błyskawicznej poprawie, dzieci są odporniejsze i dużo weselsze. Co do mnie, po każdym zabiegu czuję się początkowo b. dobrze, następnie mocno rozbita, po upływie zaś około 1 doby, dużo silniejsza i spokojniejsza. Leczenie tego typu interesuje mnie od wielu lat i nie jest dla mnie zaskoczeniem, ale efekty odnoszone przez p. Nowaka zadziwiają mnie bardzo często. Oby takie leczenie zyskało sobie wreszcie prawo oficjalnej egzystencji, a ludzie potrafiący to robić docenieni. DZIĘKUJĘ w imieniu całej naszej czwórki. Dziękuję za spokój i poczucie bezpieczeństwa, które daje mi obecność p. Zbyszka.

Każdy żywy organizm posiada plan energetyczny, na którym są zapisane wszelkie problemy zdrowotne i psychiczne. Posiadam umiejętność odczytywania tego planu, powstałą z obserwacji pracy mojego organizmu i jego reakcji na kontakt z drugim organizmem.
Możliwość rozpoznania i umiejętność oraz możliwość działania, pozwala mi rozpoznawać zakłócenia i następnie regulować. Jak to jest możliwe, opisuję w książce ,,Jesteśmy energią”. Natomiast w książce „Takie są fakty” moi podopieczni dają świadectwo moich możliwości.
Wpis pani Ewy jest z przed dwudziestu lat, moje możliwości stale rosną.